Elektronkové zesilovače

Trvale vyvíjíme nové modely k Vaší spokojenosti a pravidelně aktualizujeme stránky. Pokud jste nenašli co hledáte, napište nám...

Kalendář

Z diskuze...

Přesný čas

Elektronkové zesilovače

Elektronkové zesilovače poskytují asi ten nejlepší zvuk, který lze "dostat" z našich reproduktorů v našich domovech... Nemusíme s tím souhlasit, můžeme o tom vést spory, ale to je asi tak jediné, co s tím můžeme dělat. Ty nejlepší profesionální elektronkové zesilovače vyrobené a dodávané v líbivých a profesionálních designových casech, stojí desítky až stovky tisíc korun...

Pro našince prakticky nedostupné..

Naše zesilovače poskytnou skutečně vynikající zvuk, v cenových relacích nesrovnatelných s konkurencí...

Poslechové testy, které naše zesilovače absolvovali, poskytli mnoho zajímavých situací.. Byli porovnávané s tranzistorovými Á-čky za 40 až 75 tisíc korun na kanál. Ano, nebasovali lépe. Ani výšky nebyli výškovější..

Ale v čem naše zesilovače vedli, bylo to, že doslova "vylezli" zvuky a tóny z těch nástrojů, které do té doby v nahrávkách  "nebyli slyšet". Najednou byli "prostorovější".. zkrátka - fagot začal být fagotem, klavír klavírem a trumpeta?? Při poslechu trumpetových sól, doslova běhal mráz po zádech. S těmi tranzistoráky byla ta kapela v reprákách. Při použití našeho elektronkáče vešli muzikanti do pokoje..

Poslouchat ZZ Top a jejich kytary, byl fantastický zážitek. "Řezalo" to jako pila..ale naprosto čistě. Jediný problém byl s "výkonem"..6W je podle nás přesně výkon pro domácí poslech...10W je už pěkná pařba..ale jsme schopni vyrobit SE v třídě A až 25W!!

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.